Strefa agencyjna


Aktualności
Aplikacja na samochodzie dla firmy AGRIKO data: 2017-04-25
Aplikacja na samochodzie dla firmy AGRIKO
Newsletter

Nasi klienci
Park maszynowy

Szanowni Pań„stwo. W chwili obecnej w naszym parku maszynowym znajduje się™ 16 różnego rodzaju urządzeń. Pozwala nam to dobrać‡ najlepszą technologię do wykonania zadanej pracy. Przedstawiam najważniejsze z nich.

     
  Polajet 3204D. Polajet 3204D. Osiem głowic klasy "spektra" pozwala na druk do 80 m2/h w szerokoś›ci 320 cm. Dodatkowym atutem jest specjalny system dosuszania "infrared". Wydruki mają… soczyste kolory a trwał‚ość‡ na promienie UV dochodzi do 5 lat bez zabezpieczenia.
     

     
  NUR Ultima HIQ 3200. Solwentowa maszyna drukują…ca - zadruk do 3,2 m. Ploter przeznaczony jest do drukowania wysokonakł‚adowych, fotorealistycznych wydruków dla reklamy zewnę™trznej (pozwala na wykonanie niewielkich grafik, jak i prac o nieograniczonej wielkoś›ci). Media na których można drukować‡: banery, siatki, folie winylowe, papiery o różnej gruboś›ci i fakturze oraz inne media, również niepowlekane, a nawet wykładziny podłogowe.
     
     
  JET 3200. Solwentowa maszyna drukująca - zadruk do 3,2 m. Jest to kolejna drukarka o wielkiej powierzchni zadruku w naszej firmie. Charakteryzuje się™ bardzo wysokiej jakoś›ci wydrukami, co umożliwiają zamontowane w niej głowice seiko o wielkości kropli tylko 35 pikolitrów.
     
     
  W naszym parku posiadamy 2 maszyny mildsolwentowe marki  Roland. Jest to najwyższa klasa światowa w tym segmencie maszyn. Dedykowane są… do najwyższej jakości reklam zewnę™trznych i wewnętrznych o fotograficznej jakoś›ci. Zastosowany program ripują…cy i system kalibracji pozwala na osiągniecie prawie 100 procentowej zgodności kolorów.
     

 

     
  Ploter drukujący  Mimaki SPV 250F to uniwersalna maszyna drukująca. Imponują…ca szerokość‡ druku (250 cm) i zastosowanie nowoczesnych głowic pozwala na druk zarówno małych reklam jak i dużych powierzchni reklamowych. Dodatkową zaletą… plotera jest podwójny system gł‚owic co znacznie przyś›piesza druk.
     
     
  Laminator o szerokości 330 cm używany w naszej firmie jest w stanie szybko i skutecznie laminować‡ folie i banery ale również plandeki używane przy produkcji namiotów i przyczep samochodowych. Jest to możliwe dzię™ki temu, że urzą…dzenie wyposażone jest w unikatowy system bezpiecznego suszenia. Materiał i powłoka laminatu poddawane są… obróbce termicznej i nie ulegają… przepaleniu, ponieważ maszyna wysusza lakier przy pomocy gorą…cego stoł‚u i ciepł‚ego nadmuchu. Stosowane przez nas laminaty wodne posiadają… w swoim składzie filtry UV oraz czą…stki podnoszą…ce odporność‡ powł‚oki na mechaniczne i naturalne wymywanie. Stanowią… dobre zabezpieczenie przed najczęstszymi uszkodzeniami wydruków, za wyjątkiem uszkodzeń czysto mechanicznych.
     
     
  Uzupeł‚nieniem laminatora płynnego jest jeden z najlepszych w tym momencie na rynku laminatorów stałych Kala Mistral 1650. Laminator pracuje w rewelacyjnej technologii "cround roller" dają…cej 100% równomiernego rozł‚ożenia laminatu. Maszyna pracuje do szerokoś›ci 165 cm ale nie znależliś›my szerszych laminatów stał‚ych niż 162 cm. Urządzenie jest dedykowane zwł‚aszcza do zabezpieczania wysokobudżetowych grafik samochodowych. Oprócz kilkuletniej ochrony UV daje bardzo dużą… ochronę™ na uszkodzenia mechaniczne.
     
     
  Uzupełnieniem naszej oferty jest Graphtec FC 7000- ploter tnący o szerokoś›ci pracy 137 cm . Plotery te są… przeznaczone dla najbardziej wymagają…cych odbiorców. Nie istnieje taki materiał, którego FC7000 nie jest w stanie wyciąć (pod warunkiem, że materiał‚ został‚ przeznaczony do ciecia na ploterach rolkowych). Ploter charakteryzuje się™ wysoką… precyzją i jakoś›cią cię™cia – można wycinać‡ czcionki o wielkoś›ci 3 mm, a gwarantowana precyzja cięcia to 15m. Ploter posiada system opos (pozycjonowanie optyczne) a jak pracuje pokazuje film poniżej.
     

 

 

Szanowni Pań„stwo. W tym momencie opuszczamy naszą… drukarnię™ i przechodzimy do innych maszyn, które wykorzystujemy pracując dla Was.

 

     
  Pierwszą… maszyną… jest sterowana komputerowo frezarka (o szerokoś›ci pracy 200 x 150 cm) produkcji renomowanej polskiej firmy Megaplot. Maszyna pozwala obrabiać‡ takie materiały jak: pcv, pleksa, drewno, dibond itp. Używamy ją… gł‚ównie do produkcji reklam podświetlanych (litery, prezentery itd.)
     
     
  W naszym parku maszynowym posiadamy nowoczesny laser grawerują…cy Spirit Sl-30 firmy LaserPro.

Daje on nowe możliwoś›ci oraz poprawia jakość‡ pracy. Nadaje sie do grawerowania na ogromnej iloś›ci materiałów, poczynają…c od papieru, drewna oraz tworzyw sztucznych, a konczą…c na szkle, ceramice i metalu.
     

     
  Maszyną uzupeł‚niają…cą… jest "ploter do styroduru". Sterowane komputerowo urządzenie pozwala na wycinanie wszelkiego rodzaju kształ‚tów w styropianie i materiał‚ach pochodnych. Pozwala na produkcję™ tanich i efektownych reklam przestrzennych oraz dekoracyjnych elementów elewacyjnych.
     
     
  Xerox DC 12 nie ma na rynku alternatywy. Maszyny konkurencji nie dorównują… jej jakoś›cią…, nawet w obrę™bie samego Xeroxa nie ma maszyny bę™dącej godnym nastę™pcą…. Dzię™ki zastosowaniu wydajnego komputera ripują…cego marki Fiery i techniki czteroprzebiegowej z poś›rednim pasem transferowym, nowoczesnym tonerom i dł‚ugim cyklom pracy poszczególnych podzespoł‚ów możliwe jest uzyskanie powtarzalnych wyników przy dużych seriach. DC 12 to urzą…dzenie dedykowane do druku niskich nakładów wizytówek, ulotek, folderów itp. Pł‚aska droga papieru umożliwia stosowanie noś›ników o gramaturach do 250 g/m2 (w praktyce do 300 g/m2).
     
     
  Sterowana komputerowo hafciarka Janome MB-4 to maszyna przeznaczona do niskonakł‚adowych haftów na wszelkiego rodzaju dedykowanych materiał‚ach. Jeżeli potrzebujesz jednej lub kilku sztuk np. haftowanej odzieży a nikt Ci tego nie chce wykonać‡ to skontaktuj się™ z nami. Haftujemy namię™tnie od 9 do 17 a w razie potrzeby nawet po godzinach :-) .  A haftujemy tak jak na filmie poniżej.
     

     
  Prasa termotransferowa to urządzenie do taniego znakowania odzieży. Jest ona uzupeł‚nienieniem hafciarki. Pozwala w sposób trwał‚y (w temperaturze 200 stopni Celsjusza) nanosić‡ na ubrania różnego rodzaju motywy, również peł‚nokolorowe zdję™cia. Dedykowana do nakł‚adów poniżej 100 sztuk.
     
     
 

Jako jedyni w Piotrkowie dysponujemy peł‚nowymiarową… przyczepą… reklamową… - 12m2. Braliś›my mię™dzy innymi udział‚ w kampanii Hitachi, w kampaniach wyborczych, itp. Na życzenie dostarczamy ś›lady GPS.

Jeżeli jesteście Pań„stwo zainteresowani naszymi usł‚ugami w tym zakresie, prosimy o kontakt.

     

 

Szanowni Pań„stwo. Mił‚o był‚o nam goś›cić‡ Was w naszym zakł‚adzie produkcyjnym. Robimy dużo abyś›cie byli zadowoleni. Jeżli jednak coś› jest niejasne serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym dział‚em handlowym postaramy się™ odpowiedzieć‡ na Wasze pytania. W naszym parku maszynowym posiadamy jeszcze w peł‚ni zautomatyzowaną… zgrzewalnię™ banerów (2 maszyny zgrzewają…ce firmy leister i automatyczne oraz rę™czne oczkarki) oraz zakł‚ad ś›lusarki w którym spawamy i tniemy dla Was różnego rodzaju konstrukcje reklamowe. W razie potrzeby możemy je również zawieźć‡ w każde miejsce Polski i Europy (3 samochody).