Strefa agencyjna


Aktualności
Aplikacja na samochodzie dla firmy AGRIKO data: 2017-04-25
Aplikacja na samochodzie dla firmy AGRIKO
Newsletter

Nasi klienci

Ta strona przeznaczona jest tylko dla naszych partnerów - firm związanych z reklamą…. Aby dostać‡ login i hasło należy skontaktować‡ się™ z naszym biurem tel. +48 44 6497990, 44 6497991 lub na e-mail biuro@mmreklama.pl.

 

Konfiguracja FTP dla agencji reklamowych

Polaczenie z serwerem wymaga użycia klienta FTP oraz skonfigurowania polaczenia. Polecamy doskonały program Total Commander (płatny) lub (darmowe): FTP Commander oraz FileZilla. Instrukcja postepowania stworzona dla programu Total Commander. Po zainstalowaniu wybieramy z menu "Polecenia" komendę "FTP Polaczenie", a w otwartym oknie dialogowym "Polacz z serwerem FTP" klikamy przycisk "Nowe polaczenie", otwierający okno FTP: szczegóły polaczenia. Następnie wpisujemy dane konfiguracyjne:
Sesja: dowolna nazwa dla tego polaczenia, np. FTP_MMReklama
Nazwa hosta: 195.149.229.159
Użytkownik: nazwa_agencji*
Hasło: haslo_agencji**

UWAGA: W wypadku użytkownika i hasła ważna jest wpisywana wielkość liter

 

 

Serwer zabezpieczony jest tak, ze kazda agencja posiada wlasne konto aby uniknac wzajemnego kasowania i nadpisywania plików przez poszczególnych uzytkowników, polaczenie to nie pozwala podgladac zawartosci katalogu ani wykonywac operacji innych niz wgranie plików.
W razie powtarzania sie nazw plików polaczenie nie dojdzie do skutku - nalezy wtedy zmienic nazwe przesylanego pliku.

Po umieszczeniu pliku na serwerze FTP prosimy o zawiadomienie naszej firmy na adres zamowienia@mmreklama.pl lub telefonicznie o tym fakcie, wraz z UWAGĄ„ o jaki plik chodzi.

* wlasna nazwa agencji
** haslo jest okreslone inne dla kazdej z agencji